David Copperfield, Jaromír Kašpar a Carhop

Včera jsem vzal celou naši aktuální partu z Jumbo Jet na show Davida Copperfielda. Viděl jsem tu záležitost potřetí a musím zodpovědně konstatovat, že je prostě nejlepší. On není jen kouzelník. Je to hlavně entertainer z první ligy. Mnohokrát jsem si říkal, že ten celý pořad má jednu jedinou chybu. Nedá se to nijak popsat, odvyprávět, vysvětlit. A hned jak to skočilo, sedíme v baru v MGM. A byl to přesně ten bar, kde kluci řežou do kytar a furt dokola zpívaj Go, Go, Go… jak praví klasik. A debata byla vlastně taky stejná jako vždycky. Jak to to David vlastně dělá… Nepřišli jsme na nic.

Proč se mi pořád zdá, že v Las Vegas běží čas rychleji než doma… Opět jsme v hlavním městě zábavy s kolegy z XTV a dnes se točilo. Baví mě povídání před kamerou s krajany, kteří přijeli sem do Ameriky a uspěli. Jedna z mála věcí, ve kterých měl Hitler pravdu je, že „Svět uvěří pouze v úspěch“. Po té, co jsme v Las Vegas natáčeli s hokejisty Tomášem Noskem a Radimem Vrbatou, jsme dnes „ulovili“ dalšího českého sportovce, který už je jednou nohou ve světě velkého sportu a možná velkého sportovního byznysu. Jaromír Kašpar je devatenáctiletý zápasník MMA, původně ze Šumperku a teď už profesionálně působící v Kalifornii. A považte, že ještě v Americe neprohrál jediný zápas. Jsem vždycky nějak zdrženlivý k lidem od boxu, bojových sportů atd., ale takto to má vypadat. Inteligentní, vtipný sympaťák, jako by ještě pořádnou ránu do hlavy, která by mu tam přeházela kolečka, ještě nikdy nedostal. Na rozhovor s Jaromírem Kašparem se podívejte na www.xtv.cz a to už hodně brzy.

Jsem v Las Vegas podvacáté, tedy kulatiny a pořád je co objevovat. Je to jako onen starý příběh cestovatele, který kdysi odjel na tři měsíce do Indie a po té, co se vrátil napsal knihu „Vše o Indii“. Za pár let se do Indie vrátil na půl roku a přivezl rukopis knihy „Co všechno nevíme o Indii“ a nakonec se do Indie na několik let přestěhoval, oženil se tam a po mnoha letech dokončil knihu „Indie – země neznámá“. Tak nějak podobně je to s mojí knihou o Las Vegas. No nic. Dnes jsme s kolegy vyrazili autem jen na nevinnou nezávaznou projížďku autem. Vedli jsme dlouhou disputaci na téma odsouzení Lukáše Nečesaného. Ten příběh začíná být dost neuvěřitelný a možná, že to nakonec dopadne tak, že páni soudci budou losovat, jestli je pan Nečesaný vrahem nebo ne. Ale učinili jsme dnes objev. Našli jsme něco, co bude v Americe pravděpodobně normální, ale nikdo z nás neměl ponětí, že něco podobného existuje. U nás by se tomu asi říkalo autorestaurace. Probíhá to takto. Přijedete autem na místo, které připomíná parkoviště. Vjedete do vyznačeného boxu a z okna si vyberete jídlo dle libosti. Nahlásíte do mikrofonu objednávku a čekáte. Za pár minut přijede na kolečkových bruslích pan carhop s platíčkem a servíruje do okna. Platíte, jíte, odjedete. V autě hraje z místního rádia Georgia On My Mind a hned potom I Just Called To Say I Love You, tak si říkám, že jsme tady správně.

A teď je středa večer, kolegové někde ve městě užívají tepu doby a já na hotelu s iPadem v posteli. Pouštím si můj rozhovor v XTV se Zuzanou Michnovou a dost mě mrzí, že se ho nedožil kamarád Marek z Brna, protože zemřel zrovna včera. Taky jsme tu Zuzanu mohli natočit dřív… Pro jistotu provádím ještě namátkovou kontrolu internetu a krom toho, že všichni už víme, jak vysoké alimenty bude platit Jiří Paroubek – nic zajímavého.

4 komentářů k “David Copperfield, Jaromír Kašpar a Carhop

  1. Zdravicko, mockrat dekuji za Vase clanky 🙂 Las Vegas je i nase srdcovka.. chtela jsem se zeptat zda nemate nazev nebo priblizne misto, kde se ta “auto restaurace” nachazi. Diky

Podělte se o Váš názor:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*