Menstruační kalendář Jaromíra Soukupa

… a při tom se jedná o průběžnou zprávu z Las Vegas. Jenže s tím titulkem jsem nemohl jinak. Čtěte dál a pochopíte. Největší zážitek z posledních hodin v poušti je hokej. Každé utkání NHL je šou, za kterou by se nemusel stydět ani Cirque du Soleil. A ještě ten pocit, že za Rytíře bojují pánové Nosek a Hýka. Jenže vítězem toho mače s Vancouverem je v mých očích Lukáš Trs. Manager, někdejší laureát titulu Sympaťák roku, chlapík, kterého jsem do Las Vegas před lety přivezl a v mnoha ohledech můj žák. To doufám, Lukáši potvrdíš! Měl pro celou naši partu speciální překvapení. Během přestávky, po první třetině se najednou na projekční kostce nad ledem objevil nápis: „Ahoj skupino z České republiky. Lukáš Trs a Xaver.“ Radost a dojetí.

Lékař mi doporučil, abych přestal polykat Stilnox a předepsal mi nové – moderní – dražší prášky na spaní. Když jsem frčel tu a tam na Stilnoxíčku, nikdy se mi nezdály sny. S těmi novými prášky je to naopak. A teď ještě ta kombinace, že tady v Las Vegas se skvěle spí, protože v každém hotelu mají mimořádně pohodlné postele. A jak tak pořád myslím na naši XTV, zdálo se mi dnes v noci, že s kamarádem Mirkem Roa kupujeme televizní stanici v Las Vegas. V tom snu bylo, že já budu šéfem programu. Černošské moderátorce jsem už vysvětloval, že bude spíkrovat pravidelnou show s Milošem Zemanem. A ona se (kráva) vyjádřila velmi neuctivě. Prý „Who is it?“ Nechápu už nic. Ale ku cti mi slouží, že jsem myslel i na svého oblíbence. Toho jsem chtěl upíchnout do magazínu pro ženy, něco jako Sama doma a jmenovalo by se to: Menstruační kalendář Jaromíra Soukupa. … ale jinak si tady v poušti žijeme skvěle. Až na ty divoké sny.

Pravda, máme to tu lehce složité s kolegou z XTV Bohdanem. Je mu smutno po dětech a pláče. Zkoušeli jsme Lexaurin, sedací koupele, cvičení podle Jiřího Paroubka, hodně ostré japonské jídlo, ale nakonec jsme zjistili, že mu proti tesknotě zabírá pouze Black Jack a krupierka Božana – původně z Chorvatska, která umí pět českých slov – prší, hovno, prachy, dobrý a nádraží.

Průběžně se snažíme objevovat v Las Vegas nové a nevyzkoušené věci. Tak třeba jsme byli s Janou a Vladimírem testovat buffet v hotelu Aria a nešlo to jinak, na hvězdičky by to vyšlo na čtyři a půl. S kolegou Jakubem jsme museli testnout restauraci Gordona Ramsayho v Ceasars Palace a zatím co to vypadalo, že kolega už nikdy neodejde, já tuto kratochvíli příště už s klidným srdcem vynechám. A aby to nevypadalo, že v Las Vegas tentokrát jenom jíme, tak pro jistotu dodávám, že taky spíme, točíme něco málo pro XTV a spytujeme svědomí, proč jsme poprvé za všechny ty cesty do Las Vegas udělali chybu a vzali s sebou Bořivoje Šurdiloviče – profesionálního komplikátora.

X.

Podělte se o Váš názor:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*