Xaver Live – připojte se

Závěr roku 2018 přinesl řadu změn. A téměř všechny pozitivní. Vedle naší internetové televize XTV jsme s kolegy rozběhli i youtube kanál Xaver Live. (Máte-li zájem o odběr, pak stačí kliknout SEM.) Každou neděli od 21:00 najdete na Xaver Live povídání s hostem. Snažíme se přivést před kameru zajímavé osobnosti a zároveň dát prostor divákům, aby se mohli zapojit do debaty otázkou nebo názorem. Živá vysílání zůstávají na kanále Xaver Live vedle ostatních videí. Prvním hostem byla novinářka Marie Formáčková, další neděle večer patřila ekonomovi Štěpánu Křečkovi, velmi sledovaným streamem byl v předvečer Štědrého dne lékař a hluboce nespokojený občan Jiří Kučera a minulou neděli nás navštívil novinář a legenda časopisu Reflex Jiří X. Doležal.

Do nejbližších streamů jsme oslovili řadu zajímavých lidí a příští dny ukážou, kdo naše pozvání na nedělní večer přijme. Máte-li nějaký speciální nápad, koho byste na našem youtube kanálu viděli – napište. Pravda, výsledek je velmi bez záruky, ale zatím nás nikdo neodmítnul.

Jinak, na četné dotazy – kdy vyjde kniha Las Vegas II. musím čestně odpovědět, že nevím, protože se panu nakladateli nelíbila druhá půlka rukopisu, ale ve volných chvílích se snažím hotové kapitoly přepsat a zatím to vypadá velmi nadějně. Pan nakladatel měl pravdu. Už brzy uveřejním na této stránce další ukázku.

X.

Podělte se o Váš názor:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*